Artykuły
  • Register

den nezal Riwne 4Пісня «Gaude Mater Polonia» поєднала поляків Рівного та запрошених гостей на святкуванні 95-ї річниці здобуття Незалежності Польщею.

Увечері 12 листопада 2013 року в Товаристві польської культури ім. Владислава Реймонта на Рівненщині зібралися як члени Товариства, так і приятелі та проповідники польськості, щоб спільно пережити та відсвяткувати національне Свято Незалежності Польщі.

Урочистість розпочалася виконанням державних гімнів Польщі та України, а також пісні «Gaude Mater Polonia».

Присутніх гостей щиро привітав голова Товариства польської культури Владислав Багінський, який водночас пригадав історичний шлях Польщі до здобуття незалежності.

Потім відбулася мистецька частина, пов’язана з відзначенням Дня Незалежності. Перед присутніми виступили діти та молодь – слухачі школи польської мови. Виступ підготувала Барбара Дзюрковска, вчитель польської мови, направлена на роботу в Україні Центром розвитку польської освіти за кордоном (Варшава).

Неоціненну допомогу в підготовці мистецького виступу протягом урочистості надав хор «Приязнь», який виконав легіонерські та патріотичні пісні.

den nezal Riwne 2Барбара ДЗЮРКОВСКА