Новини

Rzeszow UA

8–9 жовтня спортивна делегація Луцька відвідала польське місто-побратим Жешув і взяла участь у марафоні. Про це повідомляє Луцька міська рада.

Лучани разом із керівником управління з питань фізичної культури та спорту міської ради Юрієм Волинцем побували в Жешуві на запрошення президента міста Станіслава Шєнко.

У перший день змагань за кубок «Pratt & Whitney Rzeszów» понад п’ятсот учасників подолали дистанцію 5-кілометрового забігу вулицями древнього польського міста.

Найкращий результат серед жінок у своїй віковій групі показала лучанка Наталія Якимович. Павло Новосад і Олександр Оришко у своїй групі зайняли відповідно шістнадцяте та сімнадцяте місця. Андрій Єрко на фініші став двадцять дев’ятим, а Ігор Спасовський – тридцятим.

У неділю, другий день змагань, спортсмени взяли участь у марафонській естафеті, яка складалася з п’яти етапів (10 + 10 + 7 + 5 + 10 км). Серед усіх команд (понад 40) луцькі легкоатлети на фініші показали п’ятий результат (02:54:51).

Серед шести партнерських міст, які брали участь в естафеті, команда з Луцька стала другою, пропустивши перед собою лише команду Івано-Франківська. А третіми стали спортсмени з міста Білефельда (Німеччина).

На урочистому закритті змагань луцьких спортсменів нагородили медалями та почесним кубком.

Також члени делегації Луцька під час відвідування Жешува побували на спортивних об’єктах міста-побратима та ознайомилися з його історичними пам’ятками.

Джерело: lutskrada.gov.ua